Mušelínové krátké letní šaty Vesna

Zahalena kvítím létu vstříc.

Vesna je bohyní jara, veselí, rozpustilosti, nestálosti a legrace. Na jaře pomáhá probudit vše k novému životu, přináší teplo, zeleň a kvítí.

Tyto šaty z edice Bohyň umocňují dojem éteričnosti a jemnosti, jsou květinovým zosoběním jemné, věčně usměvavé a prozpěvující si ženy, která si dovolí nálož rozmazlování v exklusivním tištěném mušelínu v extra jemném provedení GOTS certifikace bio bavlny.

Šaty se spadlými rukávy je možné lehce podkasat šňůrkou nebo nechat volně splývat. Vepředu lodičkový výstřih, zadní díl má výstřih do véčka, který nechá vyniknout eleganci Vašich zad.

Kapsy v bočních švech. Tyhle šaty jsou zosobněné léto!

Mušelín, neboli dvojitá gázovina je 100 % bavlněný materiál speciálně tkaný tak, že výsledkem je dokonalá prodyšnost a zároveň neprosvítavost. Používám jej v BIO kvalitě, tzv. GOTS certifikaci, což znamená, že za vyšší cenou látky stojí nejvyšší požadavek Fair Trade vzniku, kdy je kontrolován proces práce a péče od semínka, až po výsledný produkt. Výsledkem je materiál, který si zasloužíte – takový, při jehož vzniku nebyly používány žádné pesticidy a herbicidy, v procesu vzniku nebyl nikdo vykořisťován a vaše tělo i karma můžou vrnět blahem.  Návyková lehkost bytí. Materiály před zpracováním předepírám v neutrálním pracím prostředku s pár kapkami esenciálního oleje, aby jste předešly pozdějšímu sražení se šatů a oblékl Vás lehký závan radosti a krásy.

Cena: 2.150,-

V jakékoliv velikosti na míru.

Délka : 87 cm

 

Líbí se ti? Ověř si prosím dostupnost v požadované velikosti.

    * (povinné položky dotazníku)

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google
    Privacy Policy and Terms of Service apply.

    Podobné zboží z kategorie Šaty