Pouzdrové šaty z bambusového mušelínu RAYA /basil

Šaty RAYA z bambusového mušelínu jsou pro ženu, která ví že nad péčí o své nejbližší patří péče o sebe. Pro ženu, která ví že je jedinečná, a zaslouží si jedinečné šaty.

Šaty, ve kterých vynikne její krása, ve kterých se bude cítit svobodná a inspirující. Šaty které jsou esencí lehkosti a ženskosti, voláním duše po návratu k sobě a své vnitřní bohyni.

Oproti celobavlněnému je tento mušelín hutnější, má výraznější  strukturu a tkaním vrstev i částečnou pružnou tažnost.

Šaty v kimonovém, japonském stylu mají volné, široké rukávy v 3/4 délce a oboustranný výstřih do V.  Pouzdrově řešená spodní část je obepínající, s délkou těsně pod kolena a s  malým rozparkem na zadním díle.

Skladem vel. M/L: 

Šířka pod prsy: 2 x 40cm, boky: 2  x 50cm, délka“  113 cm

Vyhotovení na objednávku/na míru, v barvě kterou si vyberete. Barevný vzorník na vyžádání.

Míry a výšku prosím do zprávy k objednávce.

Cena: 2,700,-

Mušelín, neboli dvojitá gázovina je 100 % bavlněný materiál speciálně tkaný tak, že výsledkem je dokonalá prodyšnost a zároveň neprosvítavost. Používám jej v BIO kvalitě, tzv. GOTS certifikaci, což znamená, že za vyšší cenou látky stojí nejvyšší požadavek Fair Trade vzniku, kdy je kontrolován proces práce a péče od semínka, až po výsledný produkt. Výsledkem je materiál, který si zasloužíte – takový, při jehož vzniku nebyly používány žádné pesticidy a herbicidy, v procesu vzniku nebyl nikdo vykořisťován a vaše tělo i karma můžou vrnět blahem. Návyková lehkost bytí. Materiály před zpracováním předepírám v neutrálním pracím prostředku s pár kapkami esenciálního oleje, aby jste předešly pozdějšímu sražení se šatů a oblékl Vás lehký závan radosti a krásy.

 

Líbí se ti? Ověř si prosím dostupnost v požadované velikosti.

* (povinné položky dotazníku)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and Terms of Service apply.

Podobné zboží z kategorie Šaty