Shanti pás Nr.5

Dopřej si sílu své jedinečnosti vyjímečným kouskem, který bude nejen tvou kotvou pozornosti k sobě samé.

Vznosné držení těla,  stejně jako svou ženskou energii můžeš podpořit exklusivním trojvrstvým pásem, který jsem vytvořila jako pečující a sebezvědomující prvek ženského odívání.

Trojitá mantra „ Om shanti“ v sanskrtu znamená mír ve třech rovinách – jde o přání a zvědomnění míru prvně v sobě samém, poté k druhým a nakonec přírodě/vesmíru. Jedná se tak o tiché vyslovení sounáležitosti se všemi bytostmi doprovázené gestem úcty k těm, díky kterým jsme nyní zde, stejně jako utišení bolestí v rovině osobní, lidské a přírodní.

„Magické“ trojpřání ve vetknuto do třívrstvého pásku, který je inspirován tradičním japonským ženským obi pásem sloužícím k přepásání kimon a mexickou fajou, které je připisováno energetické spojení ženy se Zemí, vystředění, a vědomé zacílení na péči o oblast solar plexu.

Luxusní oboustranný pás je originálním a výrazným doplňkem, pomyslnou korunou k Vašim šatům, sukním, tunikám i košilím. Váže se nejširším výkrojem dopředu tak, aby se vzadu překrývající užší části vepředu, lehce na straně zavázaly buď zlatou, nebo tištěnou stranou navrch a byly tak proměnlivým doplňkem pro nejrůznější příležitosti a outfity.

Jedna z vnějších vrstev pásu je z hedvábného dupionu, tkaného z nestejnoměrně silných hedvábných nití s nopky, které propůjčují tkanině jedinečný rustikální vzhled s nepravidelnými proužky v hedvábně zlatém lesku.

Druhá vnější vrstva tvoří jedinečnost vzoru, daného odstřižky originálních balijských tištěných látek, které zůstaly po tvorbě šatů, a  tudíž neexistují dva stejné pásy.

Měkost, hřejivost a zpevnění dodává ještě vnitřní  vrstva bavlněného proševu, díky které se stane laskavým a pečujícím kouskem pro oblast Vašeho bříška a zad, které v úvazu zpevní a chrání.

Každý vytvořený pásek je jedinečný a neopakovatelný, a je určen ženám, které si dokáží užít hru s variabilním a originálním doplňkem, který dokáže měnit Vaši esenci ženství kouzelným způsobem.

Délka 240cm je dostačující pro všechny konfekční i nekonfekční velikosti, ideální i jako dárek pro vyjímečnou ženu :))

Pás za Vámi doputuje s hedvábným pytlíčkem pro jeho uschování a péči, a také s malým osobním křemenným krystalem, který vydala na svůj povrch naše krásná Vysočina a jehož síla a jedinečnost tě může provázet dle tvé vlastní volby

Cena : 1.777,-

Pokud máte o toto zboží zájem, ověřte si prosím jeho dostupnost v požadované velikosti.

    * (povinné položky dotazníku)

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google
    Privacy Policy and Terms of Service apply.

    Další varianty:

    Hodící se do kombinace: