Shanti pás Nr.7

Podpoř svou jedinečnost skrze jedinečný kousek, který bude kotvou pozornosti k sobě samé.

Exklusivní trojvrstvý pás jsem vytvořila jako pečující a sebezvědomující prvek ženského odívání.

Luxusní oboustranný pás je originálním a výrazným doplňkem, pomyslnou korunou k Vašim šatům, sukním, tunikám i košilím. Váže se nejširším výkrojem dopředu tak, aby se vzadu překrývající užší části vepředu, lehce na straně zavázaly, buďto potištěnou nebo jednobarenou stranou navrch, a je tak proměnlivým doplňkem pro nejrůznější příležitosti a outfity. Měkost  mu dodává vnitřní hřejivá vrstva, díky které se stane laskavým a pečujícím kouskem pro oblast Vašeho bříška a zad, které zpevní a chrání.

Každý vytvořený pásek je jedinečný a neopakovatelný, a je určen ženám, které si dokáží užít hru s variabilním a originálním doplňkem, který dokáže měnit Vaši esenci ženství kouzelným způsobem.

Trojitá mantra „ Om shanti“ v sanskrtu znamená mír ve třech rovinách – jde o přání a zvědomnění míru prvně v sobě samém, poté druhým a nakonec přírodě/vesmíru. Jedná se tak o tiché vyslovení sounáležitosti se všemi bytostmi doprovázené gestem úcty k těm, díky kterým jsme nyní zde, stejně jako utišení bolestí v rovině osobní, lidské a přírodní.

„Magické“ trojpřání ve vetknuto do třívrstvého pásku, který je inspirován tradičním japonským ženským obi pásem sloužícím k přepásání kimon a mexickou fajou, které je připisováno energetické spojení ženy se Zemí, vystředění, a vědomé zacílení na péči o oblast solar plexu.

Celková délka 240cm je dostačující pro všechny konfekční i nekonfekční velikosti.

Každý pás za Vámi putuje spolu s hedvábným pytlíčkem a malým osobním krystalem křemene pro jeho uschování a péči.

Cena : 2.100,-

Pokud máte o toto zboží zájem, ověřte si prosím jeho dostupnost v požadované velikosti.

    * (povinné položky dotazníku)

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google
    Privacy Policy and Terms of Service apply.

    Další varianty:

    Hodící se do kombinace: