Batoh/kabelka MoodBAG no.2 /2v1- Dark olive

Tváří se jako kůže, chová se jako látka, ale je to papír.
Lehký, pevný a pratelný.
Ekologicky odbouratelný, vyjímečný a stylový.​

Superlehký batoh/kabelka z pracího papíru ve verzi 2v1, který je univerzálním řešením do města i do lesa. Lze nosit na zádech i potažením popruhů proměnit v kabelku přes rameno. Součástí je vnitřní organizér s dvěma malými kapsami a karabinou na klíče. Nenabízí extra objem, ale cokoliv vel. A4 pojme spolu s ostatními nezbytnostmi, a nabízí vyjímečnost materiálu a jednoduchost linií.

Cena: 1.610,-

Washpaper je materiál z celulózových vláken z odpadového dřeva a přírodního latexu, s vlastnostmi kůže – pevný a odolný – a zároveň ekologický, a biologicky odbouratelný.

Lze jej otřít, namočit, nejlépe ručně vyprat v mýdlové vodě, narovnat do tvaru a nechat volně uschnout.

SnapPAP kolekce je oslavou jedinečného materiálu, papíru se vzhledem kůže. Materiálu, který je darem lesa. Je vyroben z buničiny – celulózy, suroviny vzniklé zpracováním dřevní štěpky, která je po přidání latexu, případně přírodních vosků skutečně odolná a pratelná, aniž by tím utrpěly její užitné a vizuální vlastnosti.

Kolekce SnapPAP nabízí variabilní městské batohy a tašky, které nejenže pojmou všechny naše denní nezbytnosti, ale i menší nákup či větší svačinu. Navzdory tomu, že jsou opravdu papírově lehké, jsou zároveň spolehlivě pevné a tvarově stálé. A s věkem – stejně jako my – získavají na osobitosti.

Materiál ze kterého jsou výrobky SnapPAP kolekce vyrobeny mají certifikát OEKO-TEX® Standard 100 – což je symbol záruky testování textilií na nepřítomnost škodlivých látek.

Pokud máte o toto zboží zájem, ověřte si prosím jeho dostupnost v požadované velikosti.

    * (povinné položky dotazníku)

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google
    Privacy Policy and Terms of Service apply.

    Další varianty:

    Podobné zboží z kategorie doplňky: