Batoh/taška MoodBAG 2v1 Rose

Tváří se jako kůže, chová se jako látka, ale je to papír.
Lehký, pevný a pratelný.
Ekologicky odbouratelný, vyjímečný a stylový.​

Ať vyrážíš kamkoliv, já se ti přizpůsobím. Můžeš mě hodit na záda jako batoh, nebo přes rameno jako tašku. Ač jsem z papíru, nezklamu tě a tvoje věci budu dlouho nosit a chránit, a Tobě skutečně slušet, protože jsem z vychytaného, k přírodě šetrného SnapPAPu, kdy dřevní odpad přetvořen jest v poklad – mě. Uvnitř mám dvě kapsy na drobnosti a karabinu na klíče.

Cena: 1.600,-

Velikost: výška 38 cm

šířka 43 cm

hloubka 14 cm

Malé kabelky na dotaz

SnapPAP kolekce je oslavou jedinečného materiálu, papíru se vzhledem kůže. Materiálu, který je darem lesa. Je vyroben z buničiny – celulózy, suroviny vzniklé zpracováním dřevní štěpky, která je po přidání latexu, případně přírodních vosků skutečně odolná a pratelná, aniž by tím utrpěly její užitné a vizuální vlastnosti.

Kolekce SnapPAP nabízí variabilní městské batohy a tašky, které nejenže pojmou všechny naše denní nezbytnosti, ale i menší nákup či větší svačinu. Navzdory tomu, že jsou opravdu papírově lehké, jsou zároveň spolehlivě pevné a tvarově stálé. A s věkem – stejně jako my – získavají na osobitosti.

Materiál ze kterého jsou výrobky SnapPAP kolekce vyrobeny mají certifikát OEKO-TEX® Standard 100 – což je symbol záruky testování textilií na nepřítomnost škodlivých látek.

Pokud máte o toto zboží zájem, ověřte si prosím jeho dostupnost v požadované velikosti.

    * (povinné položky dotazníku)

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google
    Privacy Policy and Terms of Service apply.

    Další varianty:

    Podobné zboží z kategorie doplňky: