Lněný zavinovací karamelově hnědý top LIA

Dopřejte svému tělu luxus, energii a zdraví i díky oblečení ze 100% lnu.

Len k létu zkrátka patří. V zemité, karamelově hnědé variantě jej můžeš kombinovat třeba se světlými, béžovými tóny, dlouhou sukní, kraťasy či kalhotami s vysokým pasem. Zavinovací variabilní halenka/top s véčkovým výstřihem, ve kterém můžete nechat vyniknout eleganci Vašich zad, nebo jej naopak můžete nechat působit vpředu.

Dopřejte si něm volnost a vzdušnost a zaviňte se pomocí pásků do mnoha variant kombinací.

Délka: 46cm

Cena: 1.770,-

Pouze na objednávku do cca týdne, na míru.

Len je tou nejekologičtější tkaninou, zpracovávanou bez toxických výrobních procesů a nejpevnějším přírodním vláknem. Častým používáním se jeho užitné vlastnosti dokonce zlepšují. Tím, že dobře absorbuje a odvádí vlhkost a teplo, má výborné termoregulační schopnosti.Vyznačuje se přirozenými antiseptickými vlastnostmi, vlněná vlákna dokonce obsahují prvky jako selen a křemík, které se podílejí na procesu antioxidační obrany a harmonizují činnost štítné žlázy, normalizují růst vlasů, nehtů a zlepšují pokožku.

Velkou výhodou je, že oblečení ze lnu nezadržuje statickou elektřinu, naopak odpuzuje její účinek na nás, také nepřitahuje prach, je antibakteriální a vhodný i pro alergiky. Navíc několikanásobně snižuje vliv gama záření.

Ještě nějaký důvod proč nejít do lnu?

Líbí se ti? Ověř si prosím dostupnost v požadované velikosti.

    * (povinné položky dotazníku)

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google
    Privacy Policy and Terms of Service apply.

    Další varianty

    Podobné zboží z kategorie Trička