Lněný zavinovací smaragdově zelený top LIA

Dopřejte svému tělu luxus, energii a zdraví i díky oblečení ze 100% lnu.

Smaragdově zelená sluší zrzkám, tmavovláskám i blondýnkám. Tak okouzlete v zavinovacím oboustranném variabilním topu s véčkovým výstřihem, ve kterém můžete nechat vyniknout eleganci Vašich zad, nebo jej naopak nechat působit vepředu.

Dopřejte si něm volnost a barevnou svěžest nádherné zelené a zaviňte se pomocí pásků do krásy v kombinaci se sukní či kalhotami s vyšším pasem. Skvěle jej lze vrstvit i třeba na letní šaty nebo zimní rolák.

Vel. S/M: délka: 44cm

Vel. L/XL: délka: 50cm

Cena: 1.770,-

Ostatní velikosti či barevné variace na objednávku do cca týdne, na míru.

Len je tou nejekologičtější tkaninou, zpracovávanou bez toxických výrobních procesů a nejpevnějším přírodním vláknem. Častým používáním se jeho užitné vlastnosti dokonce zlepšují. Tím, že dobře absorbuje a odvádí vlhkost a teplo, má výborné termoregulační schopnosti.Vyznačuje se přirozenými antiseptickými vlastnostmi, vlněná vlákna dokonce obsahují prvky jako selen a křemík, které se podílejí na procesu antioxidační obrany a harmonizují činnost štítné žlázy, normalizují růst vlasů, nehtů a zlepšují pokožku.

Velkou výhodou je, že oblečení ze lnu nezadržuje statickou elektřinu, naopak odpuzuje její účinek na nás, také nepřitahuje prach, je antibakteriální a vhodný i pro alergiky. Navíc několikanásobně snižuje vliv gama záření.

Ještě nějaký důvod proč nejít do lnu?

Líbí se ti? Ověř si prosím dostupnost v požadované velikosti.

    * (povinné položky dotazníku)

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google
    Privacy Policy and Terms of Service apply.

    Další varianty

    Podobné zboží z kategorie Trička