Mušelínové letní šaty Maya

 Tyhle šaty  jsou zosobněná vzdušnost a jako vílu tě pronesou létem.

Vzdušné mušelínové šaty jsou synonymem léta, jsou  láskyplnou odměnou sobě samé, nezbytným kouskem, který tě bude provázet a ve kterém vždy vynikne tvá krása. Jsou letní radostí, kterou si můžeš dopřát a nebudeš litovat.

Tyto v mátovém odstínu jsou moje osobní, zavinovací s vázačkou,  odhalenými zády a asymetrickým dolním okrajem, který je vzadu delší a vpředu srpkovitě vykrojen.  A je v nich úžasně!

Ráda vytvořím i ty tvoje, v barvě kterou miluješ a jen pro Tebe.

Vyhotovení na objednávku/na míru, dle materiálu skladem. Barevný vzorník na vyžádání.

Míry a výšku prosím do zprávy k objednávce.

Cena : 3.100,-

Mušelín, neboli dvojitá gázovina je 100 % bavlněný materiál speciálně tkaný tak, že výsledkem je dokonalá prodyšnost a zároveň neprosvítavost. Používám jej v BIO kvalitě, tzv. GOTS certifikaci, což znamená, že za vyšší cenou látky stojí nejvyšší požadavek Fair Trade vzniku, kdy je kontrolován proces práce a péče od semínka, až po výsledný produkt. Výsledkem je materiál, který si zasloužíte – takový, při jehož vzniku nebyly používány žádné pesticidy a herbicidy, v procesu vzniku nebyl nikdo vykořisťován a vaše tělo i karma můžou vrnět blahem. Návyková lehkost bytí. Materiály před zpracováním předepírám v neutrálním pracím prostředku s pár kapkami esenciálního oleje, aby jste předešly pozdějšímu sražení se šatů a oblékl Vás lehký závan radosti a krásy.

 

 

Líbí se ti? Ověř si prosím dostupnost v požadované velikosti.

    * (povinné položky dotazníku)

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google
    Privacy Policy and Terms of Service apply.

    Podobné zboží z kategorie Šaty