Mušelínové letní šaty Summer dream / Petrol

Elegantní a maximálně pohodlné.

Šaty pro  Bohyni hojnosti. Vzdušné šaty v petrolejovém odstínu, s lehkým podkasáním  v oblasti zvýšeného pasu,  se stříbrnými ramínky.  Petrolejová je barvou hojnosti a peněz, tak užívej bohatství ve všech jeho formách a přitáhni si jej k sobě ještě víc!  Tyhle šaty, ať přes den, nebo jako večerní tě unesou na vlně léta.

Mušelín, neboli dvojitá gázovina je 100 % bavlněný materiál speciálně tkaný tak, že výsledkem je dokonalá prodyšnost a zároveň neprosvítavost. Používám jej v BIO kvalitě, tzv. GOTS certifikaci, což znamená, že za vyšší cenou látky stojí nejvyšší požadavek Fair Trade vzniku, kdy je kontrolován proces práce a péče od semínka, až po výsledný produkt. Výsledkem je materiál, který si zasloužíte – takový, při jehož vzniku nebyly používány žádné pesticidy a herbicidy, v procesu vzniku nebyl nikdo vykořisťován a tvoje tělo i karma můžou vrnět blahem.  Návyková lehkost bytí.

Mušelín je před šitím předeprán s pár kapkami esenciálního oleje, aby se předešlo pozdějšímu sražení se šatů a oblékla jsi se do jemné vůně svěžesti a krásy.

Šaty vyhotovuji na míru – výšku postavy a prsa – pas – boky si prosím do zprávy k objednávce.

Lze v různých délkách, s vyšším nebo minimálním bočním rozparkem.

Cena: 2.700,-

Na objednávku, zpravidla do týdne.

Líbí se ti? Ověř si prosím dostupnost v požadované velikosti.

    * (povinné položky dotazníku)

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google
    Privacy Policy and Terms of Service apply.

    Podobné zboží z kategorie Šaty