Mušelínové šaty Lada / Sand

Tyto šaty jsou poctou ženské kráse  z edice Slovanských Bohyň.

Umocňují dojem éteričnosti a jemnosti, jsou zosoběním jemné, odvážné ženy, která si dovolí nálož šarmu a rozmazlování v exkluzivním mušelínu v extra měkkém provedení.

Asymetrické šaty se zavazováním a vysokým rozparkem dávají vyniknout kráse těla a zahalí Vás svou jemností a splývavostí.

Cena : 2.900,-

Skladem vel. S :

Vel. S : délka : 145cm, na cca 168 cm vysokou postavu( lze upravit)

Šířka přes prsa, boky max: 98 cm, pas max.70cm

Také v jiných barvách a velikostech na objednávku.

Mušelín, neboli dvojitá gázovina je 100 % bavlněný materiál speciálně tkaný tak, že výsledkem je dokonalá prodyšnost a zároveň neprosvítavost, jemnost a něha. Používám jej v BIO kvalitě, tzv. GOTS certifikaci, což znamená, že za vyšší cenou látky stojí nejvyšší požadavek Fair Trade vzniku, kdy je kontrolován proces práce a péče od semínka, až po výsledný produkt. Výsledkem je materiál, který si zasloužíte – takový, při jehož vzniku nebyly používány žádné pesticidy a herbicidy, v procesu vzniku nebyl nikdo vykořisťován a vaše tělo i karma můžou vrnět blahem. Návyková lehkost bytí. Materiály před zpracováním předepírám v neutrálním pracím prostředku s pár kapkami esenciálního oleje, aby jste předešly pozdějšímu sražení se šatů a oblékl Vás lehký závan radosti a krásy.

 

Líbí se ti? Ověř si prosím dostupnost v požadované velikosti.

    * (povinné položky dotazníku)

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google
    Privacy Policy and Terms of Service apply.

    Podobné zboží z kategorie Šaty