Mušelínové šaty Raya / Eucalypt

Šaty Raya vznikly jako holt vnitřní nespoutanosti, daru odhodlání a naděje.

Pokud tě volá volnost a elegance úžasných tvorů jako je manta či rejnok – raya – šaty s kimono rukávy můžou být tvojí volbou.

Šaty mají lehce nabrané rukávy a oboustranný výstřih do V a 7/8 délku áčkové sukně s rozparkem. Zapínání na skrytý zip v bočním švu.

Vyhotovení na objednávku/na míru, v barvě kterou si vybereš a jen pro Tebe. Barevný vzorník na vyžádání.

Cena: 3.100,-

Míry a výšku prosím do zprávy k objednávce.

Mušelín, neboli dvojitá gázovina je 100 % bavlněný materiál speciálně tkaný tak, že výsledkem je dokonalá prodyšnost a zároveň neprosvítavost. Používám jej v BIO kvalitě, tzv. GOTS certifikaci, což znamená, že za vyšší cenou látky stojí nejvyšší požadavek Fair Trade vzniku, kdy je kontrolován proces práce a péče od semínka, až po výsledný produkt. Výsledkem je materiál, který si zasloužíte – takový, při jehož vzniku nebyly používány žádné pesticidy a herbicidy, v procesu vzniku nebyl nikdo vykořisťován a vaše tělo i karma můžou vrnět blahem. Návyková lehkost bytí. Materiály před zpracováním předepírám v neutrálním pracím prostředku s pár kapkami esenciálního oleje, aby jste předešly pozdějšímu sražení se šatů a oblékl Vás lehký závan radosti a krásy.

Líbí se ti? Ověř si prosím dostupnost v požadované velikosti.

    * (povinné položky dotazníku)

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google
    Privacy Policy and Terms of Service apply.

    Podobné zboží z kategorie Šaty