Batoh – vak MoodBAG nr.1, Grey / Dark olive

Tváří se jako kůže, chová se jako látka, ale je to papír.
Lehký, pevný a pratelný.
Ekologicky odbouratelný, vyjímečný a stylový.​

Do podzimu stylově – s univerzálním, superlehkým vakem z pracího papíru. Washpaper je materiál z celulózových vláken z odpadového dřeva a kapky latexu, s vlastnostmi kůže – pevný a odolný – a zároveň ekologický, a biologicky odbouratelný.

Vak na záda se dvěma malými vnitřními kapsami a karabinou na klíče je univerzálním řešením do města i do lesa, ulovte si jej ve variantě šedé nebo hutnější tmavě olivové.

Lze jej otřít, namočit, nejlépe ručně vyprat v mýdlové vodě, narovnat do tvaru a nechat volně uschnout.

Cena: 1.810,-

Washpaper je materiál z celulózových vláken z odpadového dřeva a přírodního latexu, s vlastnostmi kůže – pevný a odolný – a zároveň ekologický, a biologicky odbouratelný.

Lze jej otřít, namočit, nejlépe ručně vyprat v mýdlové vodě, narovnat do tvaru a nechat volně uschnout.

SnapPAP kolekce je oslavou jedinečného materiálu, papíru se vzhledem kůže. Materiálu, který je darem lesa. Je vyroben z buničiny – celulózy, suroviny vzniklé zpracováním dřevní štěpky, která je po přidání latexu, případně přírodních vosků skutečně odolná a pratelná, aniž by tím utrpěly její užitné a vizuální vlastnosti.

Kolekce SnapPAP nabízí variabilní městské batohy a tašky, které nejenže pojmou všechny naše denní nezbytnosti, ale i menší nákup či větší svačinu. Navzdory tomu, že jsou opravdu papírově lehké, jsou zároveň spolehlivě pevné a tvarově stálé. A s věkem – stejně jako my – získavají na osobitosti.

Materiál ze kterého jsou výrobky SnapPAP kolekce vyrobeny mají certifikát OEKO-TEX® Standard 100 – což je symbol záruky testování textilií na nepřítomnost škodlivých látek.

Pokud máte o toto zboží zájem, ověřte si prosím jeho dostupnost v požadované velikosti.

* (povinné položky dotazníku)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and Terms of Service apply.

Další varianty:

Podobné zboží z kategorie doplňky: