Bílý lněný top s vázačkou

Dopřej svému tělu luxus, energii a zdraví i díky oblečení ze 100% lnu.

Len k létu zkrátka patří. A sněhově bílá nechá vyniknout tvé sluncem políbené kůži, tak že ji můžeš kombinovat se sukní, kraťasy či kalhotami s vysokým pasem. Variabilní halenka/top s véčkovým výstřihem, který můžeš nosit vzadu či vepředu, stejně tak lze jako měnit vázání integrovanými vázačkami v bočních švech. Dopřejte si něm ladnost a volnost, užívej si jeho vzdušnost a promeň jej do mnoha variant kombinací.

Cena: 1.350,-

Skladem vel.M/L

Délka: 55cm, spodní šířka 52cm

Ostatní velikosti či barevné variace na objednávku do cca týdne, na míru.

Len je tou nejekologičtější tkaninou, zpracovávanou bez toxických výrobních procesů a nejpevnějším přírodním vláknem Častým používáním se jeho užitné vlastnosti dokonce zlepšují. Tím, že dobře absorbuje a odvádí vlhkost a teplo, má výborné termoregulační schopnosti.Vyznačuje se přirozenými antiseptickými vlastnostmi, vlněná vlákna dokonce obsahují prvky jako selen a křemík, které se podílejí na procesu antioxidační obrany a harmonizují činnost štítné žlázy, normalizují růst vlasů, nehtů a zlepšují pokožku.

Velkou výhodou je, že oblečení ze lnu nezadržuje statickou elektřinu, naopak odpuzuje její účinek na nás, také nepřitahuje prach, je antibakteriální a vhodný i pro alergiky. Navíc několikanásobně snižuje vliv gama záření.

Ještě nějaký důvod proč nejít do lnu?

 

Líbí se ti? Ověř si prosím dostupnost v požadované velikosti.

    * (povinné položky dotazníku)

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google
    Privacy Policy and Terms of Service apply.

    Další varianty

    Podobné zboží z kategorie Trička