Lněný oboustranný zavinovací starorůžový top LIA

Dopřejte svému tělu luxus, energii a zdraví i díky oblečení ze 100% lnu.

 Buď něžná a jemností zahalená v půvabném starorůžovém – mauve odstínu, který lze kombinovat se světlými i tmavými tóny, třeba v podobě dlouhé sukně či kalhot s vysokým pasem, nejen v létě.

Zavinovací variabilní halenka/top s véčkovým výstřihem je oboustranná, takže lze nechat vyniknout eleganci Vašich zad, nebo jej naopak můžete nechat působit vpředu a variovat jej na více způsobů, včetně vrstvení na letní šaty či zimní rolák.

Dopřejte si něm volnost a vzdušnost a zaviňte se pomocí pásků do mnoha variant kombinací.

Vel. S/M: délka přední výstřih V/výstřih U: 44/50cm

Cena: 1.770,-

Ostatní velikosti či barevné variace na objednávku do cca týdne, na míru.

Len je tou nejekologičtější tkaninou, zpracovávanou bez toxických výrobních procesů a nejpevnějším přírodním vláknem. Častým používáním se jeho užitné vlastnosti dokonce zlepšují. Tím, že dobře absorbuje a odvádí vlhkost a teplo, má výborné termoregulační schopnosti.Vyznačuje se přirozenými antiseptickými vlastnostmi, vlněná vlákna dokonce obsahují prvky jako selen a křemík, které se podílejí na procesu antioxidační obrany a harmonizují činnost štítné žlázy, normalizují růst vlasů, nehtů a zlepšují pokožku.

Velkou výhodou je, že oblečení ze lnu nezadržuje statickou elektřinu, naopak odpuzuje její účinek na nás, také nepřitahuje prach, je antibakteriální a vhodný i pro alergiky. Navíc několikanásobně snižuje vliv gama záření.

Ještě nějaký důvod proč nejít do lnu?

Líbí se ti? Ověř si prosím dostupnost v požadované velikosti.

    * (povinné položky dotazníku)

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google
    Privacy Policy and Terms of Service apply.

    Další varianty

    Podobné zboží z kategorie Trička