Mušelínové dlouhé letní šaty Vesna

V něžném  květinovém objetí. Lehkost sama.

Vesna je bohyní jara, veselí, rozpustilosti, nestálosti a legrace. Na jaře pomáhá probudit vše k novému životu, přináší teplo, zeleň a kvítí.

Tyto šaty z edice Bohyně umocňují dojem éteričnosti a jemnosti, jsou květinovým zosoběním jemné, věčně usměvavé a prozpěvující si ženy, která si dovolí nálož rozmazlování v exklusivním tištěném mušelínu v extra jemném provedení GOTS certifikace.

Šaty se spadlými rukávy je možné lehce podkasat šňůrkou nebo nechat volně splývat. Vepředu lodičkový výstřih a kratší délka, zadní díl má výstřih do véčka, který nechá vyniknout eleganci Vašich zad. Kapsy v bočních švech. V těhle šatech protančíš létem!

Na objednávku na míru do 5 dnů

Cena: 2.500,-

Délka : PD 123cm, ZD 143cm

Mušelín, neboli dvojitá gázovina je 100 % bavlněný materiál speciálně tkaný tak, že výsledkem je dokonalá prodyšnost a zároveň neprosvítavost, jemnost a něha. Používám jej v BIO kvalitě, tzv. GOTS certifikaci, což znamená, že za vyšší cenou látky stojí nejvyšší požadavek Fair Trade vzniku, kdy je kontrolován proces práce a péče od semínka, až po výsledný produkt. Výsledkem je materiál, který si zasloužíte – takový, při jehož vzniku nebyly používány žádné pesticidy a herbicidy, v procesu vzniku nebyl nikdo vykořisťován a vaše tělo i karma můžou vrnět blahem. Návyková lehkost bytí. Materiály před zpracováním předepírám v neutrálním pracím prostředku s pár kapkami esenciálního oleje, aby jste předešly pozdějšímu sražení se šatů a oblékl Vás lehký závan radosti a krásy.

 

Líbí se ti? Ověř si prosím dostupnost v požadované velikosti.

    * (povinné položky dotazníku)

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google
    Privacy Policy and Terms of Service apply.

    Podobné zboží z kategorie Šaty