Mušelínové šaty DEYA / Pouštní růže

Pouštní růže – známá tēž jako selenit – je kámen navozující hluboký klid a mír – uklidňuje zmatky, podporuje osobní vývoj a pomáhá nám odstranit naprogramované blokády.

Šaty Deya v béžové barvě pouštní růže vznikly přesně s tímto záměrem – představují podzimní uzemnění, podporují vnitřní klid a duchovní energie, vyjadřují prosperitu a hojivou sílu Země. Jsou tvým propojením se Zemí.

Tak jako jsou kameny symbolem přírody každý ve své jedinečnosti, i ty zasloužíš šaty, které jsou ve své jedinečnosti tvořeny jen pro Tebe.

Pod nabíraným živůtkem je stahovací šňůrka, lehce balonové 3/4 rukávy lze díky gumičkám více podkasat. Délka šatů je 7/8, s vyšším rozparkem.

Vyhotovení na objednávku/na míru, v barvě kterou si vybereš a jen pro Tebe. Barevný vzorník na vyžádání.

Míry a výšku prosím do zprávy k objednávce.

Cena: 2.700,-

Skladem: vel.L/38/40

Mušelín, neboli dvojitá gázovina je 100 % bavlněný materiál speciálně tkaný tak, že výsledkem je dokonalá prodyšnost a zároveň neprosvítavost. Používám jej v BIO kvalitě, tzv. GOTS certifikaci, což znamená, že za vyšší cenou látky stojí nejvyšší požadavek Fair Trade vzniku, kdy je kontrolován proces práce a péče od semínka, až po výsledný produkt. Výsledkem je materiál, který si zasloužíte – takový, při jehož vzniku nebyly používány žádné pesticidy a herbicidy, v procesu vzniku nebyl nikdo vykořisťován a vaše tělo i karma můžou vrnět blahem. Návyková lehkost bytí.

Materiály před zpracováním předepírám v neutrálním pracím prostředku s pár kapkami esenciálního oleje, aby jste předešly pozdějšímu sražení se šatů a oblékl Vás lehký závan radosti a krásy.

Líbí se ti? Ověř si prosím dostupnost v požadované velikosti.

    * (povinné položky dotazníku)

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google
    Privacy Policy and Terms of Service apply.

    Podobné zboží z kategorie Šaty