Šaty Isis z vyšívaného mušelínu

Isis – známá jako bohyně Nilu, Měsíce, přírody, mateřství i léčby, a královna podsvětí.

Podpoř v sobě ženskou sílu a krásu, magii a sebeúctu skrze šaty, jenž jsou její oslavou –  tvořeny v době kdy se Isis každoročně „ujímala vlády nad vodami Nilu, jenž záplavami zajišťovaly následnou bohatou úrodu“.

Roztáhněte pomyslná křídla bohyně v šatech plných něhy a síly zároveň.

Novinkou je vyšívaný mušelín, ze kterého vznikly dlouhé šaty s vysokými bočními rozparky, a ve kterých krásně vyniknou opálené nohy. Vršek je nabíraný v jemných záhybech umocňujících něhu a strukturu tohoto úžasného materiálu. Přední  část živůtku a horní část sukně je podšita klasickým mušelínem, aby v daných partiích neprosvítaly děrované výšivky 🙂
Tak kterou bohyni rozzáří?
 

Cena: 3.100,-

Skladem:  vel S/M

Vyhotovení na objednávku/na míru, v barvě kterou si vyberete. Barevný vzorník na vyžádání.

Míry a výšku prosím do zprávy k objednávce.

Mušelín, neboli dvojitá gázovina je 100 % bavlněný materiál speciálně tkaný tak, že výsledkem je dokonalá prodyšnost a zároveň neprosvítavost. Používám jej v BIO kvalitě, tzv. GOTS certifikaci, což znamená, že za vyšší cenou látky stojí nejvyšší požadavek Fair Trade vzniku, kdy je kontrolován proces práce a péče od semínka, až po výsledný produkt. Výsledkem je materiál, který si zasloužíte – takový, při jehož vzniku nebyly používány žádné pesticidy a herbicidy, v procesu vzniku nebyl nikdo vykořisťován a vaše tělo i karma můžou vrnět blahem. Návyková lehkost bytí. Materiály před zpracováním předepírám v neutrálním pracím prostředku s pár kapkami esenciálního oleje, aby jste předešly pozdějšímu sražení se šatů a oblékl Vás lehký závan radosti a krásy.

 

Líbí se ti? Ověř si prosím dostupnost v požadované velikosti.

    * (povinné položky dotazníku)

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google
    Privacy Policy and Terms of Service apply.

    Podobné zboží z kategorie Šaty