Top RAYA/ Spring love

Stejně jako šaty RAYA, je tento elegantní top s kimono rukávy akcelerací  tvé vnitřní svobody,  ženské grácie a elegance. Je perfektní variantou k sukni i kalhotům nejen pro období babího léta. 

Top s lehce nabranými rukávy a oboustranným výstřihem do V má zapínání na skrytý zip zakončený malým rozparkem v bočním švu

Jediný kus vel. S: obvod pod prsy: 2 x 37 cm, boky: 2 x 47 cm, délka: 62cm

Cena: 1.660,-

Míry ideálně prosím do zprávy k objednávce pro dolazení velikosti.

Prémiový mušelín, neboli dvojitá gázovina je 100 % bavlněný materiál speciálně tkaný tak, že výsledkem je dokonalá prodyšnost a zároveň neprosvítavost. Používám jej v BIO kvalitě, tzv. GOTS certifikaci, což znamená, že za vyšší cenou látky stojí nejvyšší požadavek Fair Trade vzniku, kdy je kontrolován proces práce a péče od semínka, až po výsledný produkt. Výsledkem je materiál, který si zasloužíte – takový, při jehož vzniku nebyly používány žádné pesticidy a herbicidy, v procesu vzniku nebyl nikdo vykořisťován a vaše tělo i karma můžou vrnět blahem. Návyková lehkost bytí. Materiály před zpracováním předepírám v neutrálním pracím prostředku s pár kapkami esenciálního oleje, aby jste předešly pozdějšímu sražení se šatů a oblékl Vás lehký závan radosti a krásy.

Líbí se ti? Ověř si prosím dostupnost v požadované velikosti.

    * (povinné položky dotazníku)

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google
    Privacy Policy and Terms of Service apply.

    Další varianty

    Podobné zboží z kategorie Trička